Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kłujący ból i opuchnięte kolano po pięciu artroskopiach

Moim problemem jest kolano. Jest po 5ciu artroskopiach. Miałam uszkodzoną łękotkę, dwa razy usuwane zrosty wewnątrz stawowe, a teraz w lutym usunięty uszkodzony fragment chrząstki stawowej. Ponadto chondromalacja II st. Od ostatniego zabiegu minął ponad miesiąc a ja sie martwie. Nie mogę chodzić, po kilku metrach czuje ostry kłujacy ból i kolano ciągle jest opuchnięte. Czy to wszystko to wynik tych 5ciu zabiegów i tak mi już zostanie czy powinnam sie tym martwic i udać do lekarza? Dziękuje.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Proszę się udać do kontroli

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy