Kompleksy partnera z powodu nadmiernego owłosienia

Witam, mam problem z moim facetem. Kompleks tego, że ma zbyt wiele włosów na ciele dosłownie go pochłonął. Owszem, nie jest jakimś tam gładziutkim podlotkiem jak to teraz większość, ma bujne owłosienie na klacie, trochę na plecach, dośc nisko schodzi mu również zarost na szyję, na dłonie i pojedyncze włoski na ramionach. Mi to nie przeszkadza, ale jemu bardzo. Idać ulicą wciąż słyszę od niego: "spójrz, ten jest gładki, tamten ten, dlaczego ja tak nie mogę?" Słowa te zawsze są pełne wyrzutów.

Witam. Ma Pani co najmniej 3 wyjścia, wzajemnie się uzupełniające: 1/ może Pani kilka razy dziennie zachwycać się owłosionymi mężczyznami, a zwłaszcza partnerem; 2/ może Pani zaproponować partnerowi depilację laserową w gabinecie kosmetycznym (albo się wygładzi tak jak chce, albo po pierwszej sesji stwierdzi, że nie jest aż taki owłosiony), 3/ jeśli nadmierne owłosienie utrudnia partnerowi normalne funkcjonowanie, także seksualne, proszę namówić go na wizytę u psychoterapeuty, ponieważ problem może być znacznie głębszy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!