Komplikacje po usunięciu czwórki

Serdecznie witam ok 20 lipca dentysta wyrwal mi czworke ,pozniej nastapily bole glowy po wyrwaniu czworki antybiotyk bralem 3 dni nastepnie czyszczenie co drugi dzien i znowu antybiotyk zaczely mi sie pojawiac biale ropniaki w okolicach czworki(zabiegu) kilka dni pozniej wyladowalem w szpitalu (omdlenia,sztywny kark,bole skroni z prawej strony(czworka byla po lew str) stany depresyjne (ze umieram) mrowienie dzisiaj ponad miesiac piszczy mi w prawym uchu strzelanie w rzuchwie i scisk w ok pulsu

Witam, I od razu pragnę przeprosić Pana,że odpowiedz umieściłam pod pytaniem "bóle szczęki i drętwienie policzka po wyrwanym zębie". Jeszcze raz napiszę to samo ale już pod Pana pytaniem. Każde usunięcie zęba powoduje przejściowa bakteriemię, ale jeżeli organizm jest silny, zdrowy, nie obarczony jakimiś schorzeniami mija to szybko i bez komplikacji.W Pana przypadku najprawdopodobniej doszło do tych powikłań, być może wcześniej Pan chorował na coś, albo był Pan przeziębiony i miał Pan obniżoną odporność.Trzeba być pod opieką lekarza i być dobrej myśli. Wszystko będzie dobrze, życzę zdrowia i pozdrawiam.