Konieczność wykonania ablacji przy trzepotaniu przedsionków

w zeszłym roku w grudniu miałem atak trzepotanie przedsionków od tamtej pory nic się takiego nie dzieje EKG dobre. biorę leki :Bisocard , Cordarone. Biorę też leki na tarczycę Euthyrox.W 2000 roku miałem Zatorowość Płucną i na dzień dzisiejszy biorę lek Acenocumarol mam propozycję aby robić sobie Ablację ale nie wiem czy to jest konieczne mam problemy z żyłami głębokimi i płytkimi.VSM nie wydolna na udzie i podudziu ,Na przyśrodkowej str.podudzia w okolicy 1/2,1/3 i 1/4dolnej nie wydolne perfo

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy powinien się Pan poddać ablacji. By zakwalifikować Pana do zabiegu, należałoby bowiem dokładnie ocenić szczegółowe dane kliniczne, w tym wyniki wszystkich wykonanych badań, itd. O szczegółach proszę zatem porozmawiać ze specjalistą kardiologiem, który prowadzi Pana leczenie.