Konsekwencje kolki nerkowej

Chciałabym się dowiedzieć do czego prowadzi kolka nerkowa bo taką ową mam,nawet przeciwbólowo dostałam ketonal do mięśniowo a także skierowanie do szpitala jak by bardzo mocno bolało... Proszę mi pomóc co mam zrobić z tymi objawami i poradzić.... Stosowałam lek Biseptol a teraz stosuję lek MACMROR. Nie wiem co mam robić bo chcę się tego wszystkiego pozbyć i mieć już spokój xd Pozdrawiam i dziękuję za szybką odpowiedź w mojej sprawie.

Witam. W tej sytaucji powinna Pani zgłosić się do Poradni Urologicznej gdzie zostanie dobrany najkorzystniejszy dla Pani sposób leczenia kamicy.