Kontrola wagi po rzuceniu palenia

jestem po trzydziestce i od 3lat nie pije ale mam teraz kłopoty z kontrola wagi i ilości zjadanego pokarmu.czy sa jakies sposoby na wieksza samokontrole??

Witam,

brak kontroli nad tym co się je i ile wynika bardzo często z niedoborów pokarmowych. Być może brakuje Pani w diecie jakiegoś składnika i organizm jest ciągle "głodny", dlatego Pani je więcej niż trzeba.
Jeśli trudno Pani zrezygnować ze słodyczy przyczyną mogą być także drożdżaki, których być może Pani ma za dużo w organizmie. Trzeba byłoby to ustalić w wywiadzie żywieniowym.

Zachęcam do ułożenia jadłospisu dopasowanego do Pani potrzeb: http://food-diet.pl/artykul/151/38/oferta_dla_osob_z_chorobami_cywilizacyjnymi

Pozdrawiam
Ewa Ceborska