Koszt terapii uzależnienia od alkoholu

Nie wiem czy jestem alkoholikiem,ale mam pytanie:ile kosztuje taka terapia? Mam problem bo wole piwo,proszę o kontakt
ponad rok temu

Witam serdecznie. Nie wnikając w fakt czy problem alkoholizmu dotyczy Pani/Pana osoby czy też nie chciałabym poinformować iż proces odwykowy można przeprowadzić bezpłatnie w szpitalu psychiatrycznym na oddziałach odwykowych. Leczenie takie jest finansowane z NFZ.