Krew w ślinie przy zespole jelita drażliwego, GERD i nadżerce przełyku

mam pytanie 6 miesiecy temu stwierdzono u mnie zespol jelita drazliwego GERD oraz nadzerke przelyku klasy A byla robiona gastroskopia i kolonoskopia na tamten czas nie wiedzialem ze choruje ale caly czas utrzymuje sie kaszel zgaga pieczenie jezyka i przelyku oraz skurcze brzucha biore omeprazol oraz gertac ale obiawy nie ustepuja pokazuje mi sie z rana krew w slinie prosze o pomoc czy mam sie martwic tymi objawami?? jak mozna to wyleczyc?czy grozi to nowotworem?czy znowu zrobic gastroskopie??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest powtórzenie gastroskopii, być może konieczne będzie także wykonanie bronchoskopii. Proszę udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.