Krew we flegmie przy kaszlu

Cześć mam 30 lat od paru dni męczy mnie przeziębienie i kaszel, temperaturę najwyższą miałem 38 stopni.Leżę w łóżku i się grzeję zażywam leki bez recepty na kaszel i przeziębienie.Katar miałem najpierw wodnisty a teraz gęsty już oddycham normalnie kaszel najpierw suchy teraz odksztuszam najbardziej rano i boli trochę w klatce ale zauważyłem rano przy odksztuszaniu niewielką ilość krwi w flegmie.Czy to coś poważnego czy raczej normalne przy takiej chorobie ta krew to tylko rano wczoraj i dzis

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej krewe pojawiła się w przebiegu infekcji dróg oddechowych, jendnak (zwłaszcza jeśli pali Pan papierosy) radziłabym kontrolę u lekarza rodzinnego po przeleczeniu.
Pozdrawiam