Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krople B01 na odchudzanie

Witam. Słyszałam o kroplach B 01 które ponoć są skuteczne na odchudzanie. Czy jest to wiarygodne ? Proszę o szybką odpowiedź ;)
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Dieta odchudzająca dla cukrzyka

Czy osoba cierpiąca na cukrzycę może być na diecie odchudzającej? Dowiedz się tego z naszego filmiku. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta - diabetologa prof. Władysława Kornafela.

witam, nie ma 100% środków na odchudzanie. To tylko wspomagacze odchudzania. Bez diety i ćwiczeń fizycznych nie zadziałają.

0

Proszę nie wierzyć żadnym kroplom i preparatom. Producenci tego typu specyfików bazują na naiwności ludzi. Niestety nie ma skuteczniejszej metody na odchudzanie od zmiany stylu życia, zdrowego odżywiania o zmniejszonej kaloryczności oraz aktywności fizycznej. Żeby schudnąć trzeba wiele cierpliwości i wytrwałości, ponieważ szybkie efekty są krótkotrwale. Pozdrawiam

Doradca żywieniowy o specjalizacji żywienie człowieka zdrowego i chorego.
0

Witam! Niestety żadne cudowne krople, inne tabletki ziołowe, herbatki itp. produkty nie odchudzają. Zgubić kilogramy można jedynie zdrową dietą o obniżonej kaloryczności oraz regularną aktywnością fizyczną. Polecam udać się do dietetyka zamiast inwestować w cudowne preparaty.
Ps Gdyby takie cuda istniały nie byłoby problemu otyłości, a jak wiemy skala tego zjawiska ciągle rośnie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy