Krosty na wewnętrznej stronie uda

Co jakiś czas robi mi sie jedna "krosta" na wew stronie uda. Zawsze w tym samym miejscu. Krosta rośnie do wielkości 0,5 cm w środku jest krew . Nie boli, nie swędzi po prostu rośnie. Nie pęka, sama się wchłania po jakiś 2 tyg. Próbowałam wycisnąć, nie ma szans. Nakłuwanie igła też nic nie daje. Wypłynie trochę krwi, ale następnego dnia znów jest taka sama. Co to może być?

W oparciu o opis zmian bardzo ciężko zdiagnozować problem. Wydaje się jednak, że to może to być duży stan zapalnym w okolicy mieszka włosowego. Jeśli problem powtarza się dokładnie w tym samym miejscu, może być to forma torbieli. Celem postawienia ostatecznej diagnozy konieczna jest konsultacja dermatologiczna.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

http://lenartowiczclinic.pl