Krwawienie po dwóch latach u 49-latki

Witam mam takie pytanie mam 49lat i przez 2 lata nie mialam miesiaczki .w grudniu w ubieglym roku zaczekam krwawic oczywiscie udalm sie do lekarza mialam dwa razy robione usg dopochwowe i lekarz powiedzial za pierwszym razem ze nie widzi tu nic a za 2 razem sz chrmony mi szaleja cz to jest normalne u kobiety w moim wieku

Takie sytuacji klinicznie w Pani wieku zdarzają się i raczej jeśli w badaniu USG nie stwierdza się patologii w zakresie macicy nie budzą zbytniego niepokoju. W razie nawrotów takich krwawień zazwyczaj zaleca się diagnostyczno-terapeutyczną abrazję jamy macicy.