Krwawienie podczas wymiotów

Witam ostatnio trochę popilem i wymiotowalem że leciała mi krew jakaś taka ciemniejsza co to może być i czy konieczna jest wizyta u lekaza?

Witam. Wizyta u lekarza jest w tym przypadku niezbędna. Opisane objawy mogą być wynikiem groźnego krwawienia z żylakow przelyku będącego powiklaniem nadużywania alkoholu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wymioty z górnego odcinka przewodu pokarmowego zawsze wymagają niezwłocznej konsultacji z lekarzem! Proszę nie bagatelizować problemu! Do czasu wyjaśnienia przyczyny krwawienia proszę zrezygnować z picia alkoholu.