Krwawienie z odbytu pomimo prawidłowych wyników kolonoskopii

Mam następujący problem. Mam krwawienie z odbytu czasami po oddaniu stolca. Miałem jakoś 3 miesiące temu kolonoskopię. Lekarz powiedział że nie wykazała nic i żewszystko jest w najlepszym porządku. To dlaczego te krwawienia? Czy kolonoskopia wykrywa też hemoroidy? Krwawienai są czsami zazwyczaj po większym twardszym stolcu

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe są hemoroidy. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.