Kto leczy osoby z anoreksją?

Witam Chciałabym zapytać czy specjalista który zajmuje się pacjentem chorym na anoreksje czyli specjalista wyszkolony w leczeniu anoreksji będzie również dobrym specjalista w leczeniu silnej depresji połączonej z samookaleczeniami?

Witam! Zaburzeniami odżywiania zajmują się całe zespoły terapeutów, złożone m.in. z psychiatry, psychologa, terapeutów zajęciowych i szeregu innych. Mają doświadczenie w kontaktach z osobami, które mogą mieć różne warianty osobowości, różne charaktery i różnie reagują na ingerencję otoczenia. Powinni sobie poradzić. Powodzenia W. Łuczkowski.