Które pozycje sprawią, że seks będzie bezbolesny?

Mam 19 lat, pierwszy raz miałam tydzień temu z moim chłopakiem był bardzo bolesny kolejnym razem stosunek był mniej i za każdym razem coraz mniej bolesny ale nie odczuwam żadnek przyjemność podczas stosunku gdy dochodzi do tak zwanej gry wstępnej wszystko super jest ale przy sexie nic może czasmi ale bardzo minimalną przyjemność co możemy w tym przypadku zrobić słyszałam o pozycjach które pomagaja ale czy to prawda?

Ewentualna bolesność jest zwykle mniej nasilona i ustępująca.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com