Kuracja przeciwko zwapnieniu w nerkach

Wynik USG wykazał zwapnienie w nerkach urolog przepisał mi leki Ziołowe: Urostonex 1x1 Urosan 1x1 i Rowatinex 2x1 czy te leki nalezy zażywać wszystkie naraz czy kuracja ma być po kolei? i jak często trzeba powtórzyć tą kuracje a by zapobiec tworzeniu sie złogów w nerkach

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wymienione leki proszę stosować ściśle wg zaleceń specjalisty urologa, który zalecił leczenie. Jeśli nie pamięta Pani/Pan jakie było zalecenie lekarza, proszę się z nim skonsultować ponownie.