Kyfotyczne ustawienie kręgosłupa szyjnego
Witam, potrzebuję pomocy .Zrobiłam rtg odcinka szyjnego. Wynik brzmi " Kyfotyczne ustawienie kręgosłupa szyjnego. Zwężenie przestrzeni międzytrzonowej C5-C6, z osteofitami na krawędziach trzonów. Poza tym kręgosłup szyjny nie wykazuje zmian w obrazie rtg" Mam straszne bóle kręgosłupa i głowy. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Proszę o pomoc.

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zmianami w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.