Laserowe usuwanie nadwrażliwości

Witam. przy wykonywaniu koron protetycznych skrócono mi dolne zeby. Jeden z tych zebów przy skracania bardzo mnie zabolało było to jednak chwilowe. Przez ok. miesiac było w porządku a teraz wciaz odczuwam ból tego zeba jest on bardzo wrazliwy i nieustannie dziwnie boli. Byłam u dentysty z tym problemem i na zdjeciu rtg nic nie wyszło. Więc nic z tym nie zrobiono. A mnie zab coraz bardziej boli. Co zrobić by ból ustąpił.Czy laserowe usuwanie nadwrazliwosci a moze niestey przeleczenie kanałowe ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.