Łatwo pojawiające się siniaki a przyjmowanie Rutinoscorbinu

Bardzo łatwo robią mi się siniaki. Czasami mam je od ściągacza skarpetki. O czym to może świadczyć i czy łykanie rutinoskorbinu jakoś je wzmocni?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Łatwe powstawanie "siniaków" ma wiele przyczyn, może świadczyć o uposledzonym krzepnięciu krwi. Zanim rozpoczęte zostanie jakiekolwiek leczenie " w ciemno", powinna zostać wdrożona diagnostyka (badania krzepnięcia krwi), którą może poprowadzić internista lub lekarz rodzinny.