Leczenie dziecka Asertinem

Moja córka 13 latka dostała lek asertin 50 czy jest skuteczny?I mam jeszcze jedno pytanie czy dziecko w wieku 5 lat pamięta samobójstwo matki bo bardzo często pisze mowi o samobójstwie nie wiem co robić byłam u pani doktor ale konkretnie niczego sie nie dowiedzialam nie jesten matka biologiczna czy to tez moze miec jakis wpływ

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Wszystko może mieć wpływ. Polecam wizyty u dobrego psychologa, który przepracuje z dzieckiem jego lęki i niepokoje. Co do leków to pytanie to raczej do lekarza, który przepisując lek powinien wyjaśnić dlaczego ten i jakie są możliwe skutki uboczne.