Leczenie grzybicy pochwy u osoby chorej na grzybicę

jak wyleczyc grzybice pochwy środkami naturalnymi osoby chorej na cukrzycę, zaznaczam,że osoba jest niepełnosprawna intelektualnie i do ginekologa nie pójdzie z tym problemem

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, leczenie grzybicy jest wymagając, wymaga celowanego leczenia przeciwgrzybiczego przepisanego przez lekarza. Proszę udać się z Tą osobą do lekarza ginekologa. Pozdrawiam,