Leczenie Helicobacter pyroli i zapalenie błony śluzowej żołądka

Zwracam się po raz kolejny z prośbą o pomoc, gdyż żaden lekarz nie traktuje mnie poważnie. 2 lata temu wyleczyłam Hellicobacter i zapalenie błony śluz. żołądka, mimo to czuję się coraz gorzej. Diagnostyka przewodu pokarmowego została wyczerpana. Obiawy dyspeptyczne są nie do zniesienia, nie mogę już normalnie funkcjonować. Ból żołądka, nudności, cofanie kwasu, trudności w przełykaniu. Dodam, że nie ma to związku z psychiką, objawy pojawiły się w nalepszym momencie mojego życia i zrujnowały je.

Jedynie jeszcze w tej sprawie radziłbym skonsultować się bezpośrednio z gastroenterologiem. Nie wiem jak mam Pani radzić nie znając głównie Pani historii leczenia.

Zaburzenia motoryki przewodu pokarmowego nie są proste do zdiagnozowania. Jeśli jest duży refluks żołądkowo-przełykowy to należy rozważyć 24-godzinną pehametrię przełyku - do wykonania w ośrodkach klinicznych w Pracowniach Motoryki przewodu pokarmowego. Czasami przyczyny dolegliwości są zaskakujące.