Leczenie łojotokowego zapalenia skóry

witam .od 2005 roku ciągle walczę z chorobą łojotokowym zapaleniem skóry gdzie do tego dostaje białe malutkie krostki na całej twarzy klatce piersiowej i szyi chodzę od wielu lat do dermatologa dostaje różne tabletki żele kremy ale to nic nie pomaga a jak już to na chwile moja twarz wygląda bardzo nie ładnie jest ciągle czerwona podrażniona i w czerwone plamki i krostki małe Proszę mi Pomóc jak mam sobie poradzić i wyleczyć się .Pozdrawiam

Przyczyną choroby jest grzyb drożdzopodobny-więc wazne jest leczenie p-grzybicze czasem konieczne jest leczenie p-grzybicze doustne.Trzeba też "leczyc "swoje grzebienie i szczotki,bo to żródło ciągłego nadkazenia.Ogólnie to choroba przewlekła,zapobegają nawrotom takie leki jak Elidel,Protopic