Leczenie nerwicy i depresji oraz konflikt naczyniowy

Witam Mam 27 lat mężczyzna. Lecze się na nerwicę depresje . Mam też konflikt naczyniowy i zaburzenia błednika. Ale mam pytanie z innej dziedziny. Od około 3 lat mam kaszel okresowo silniejszy mam tez duszność i swisty. W krtani i gardle. RTG spirometria testy alergiczne pulmonolog stwierdził ze ok i odesłał z kwitkiem. Alergolog przepisał steryd alvesco i atrovent ale biorę tylko atrovent. Laryngolog stwierdza ze mam pogrubione fałdy . Co może być przyczyna kaszlu i swistu i flegmy

Niektórzy pacjenci leczący się na nerwicę mają objawy somatyczne w postaci duszności. Nie napisał Pan jak się Pan leczy na nerwicę i depresję czy jest to tylko farmakoterapia czy psychoterapia. Jeżeli do tej pory nie korzystał Pan z psychoterapii to może warto byłoby zasięgnąć porady w gabinecie psychoterapeuty. Często zdarza się, że pacjenci szukając źródła różnych somatycznych objawów po długich miesiącach trafiają wreszcie do psychologa czy psychoterapeuty i dopiero tu uzyskują poprawę swojego zdrowia.