Leczenie nerwicy, natręctw i stanów depresyjnych

Proszę o pomoc. Leczę się psychiatrycznie na nerwicę natręctw i stany depresyjne. Od około 14 dni czuję napięcie tylnej strony ud, krocza. Jest to na granicy dyskomfortu i podniecenia. Nasila się w miejscu warg sromowych. Nerwica nie pomaga, gdyż zaczynam się martwić iż będę podniecona chodzić do końca życia lub się uzależnię od tego uczucia. Onanizm nie pomaga, współżycie też, ciągle czuję szczególnie przy wargach i łechtaczce te napięcie, czasem mrowienie. Psychiatra za 2 miesiące... Pomocy?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Proszę podjąć psychoterapię. Wizyta u psychiatry i leczenie lekami to jedno, ale w wypadku nerwicy natręctw niezbędna jest też psychoterapia. Proszę poszukać specjalisty w Pani okolicy - pozwoli to pani przepracować problem u jego źródła, a nie tylko działać na objawy. Pozdrawiam.