Leczenie przy zapaleniu kaletki biodrowej

Jakie jest leczenie przy zapaleniu kaltki biodrowej stan przewlekly.mam wysiek 3 cm i bol nie do zniesienia.

Witam.
Leczenie jest zazwyczaj zachowawcze - farmakologiczne: leki p/bólowe i p/zapalne oraz fizykoterapeutyczne - np krioterapia miejscowa. Wskazany jest odpoczynek.
Rozumiem, że Pani dolegliwość została potwierdzona w badaniu USG. Jak długo trwa ten stan? Jak była Pani leczona do tej pory? Jak wygląda Pani codzienna aktywność? Czy ma Pani dolegliwości ze strony odcinka lędźwiowo - krzyżowego kręgosłupa?
Należy uzupełnić wywiad lekarski i przeprowadzić dokładne badanie żeby precyzyjniej odnieść się do Pani choroby.