Leczenie psychiatryczne osoby nerwowej

witam od pewnego czasu mam leki i do tego stałam się nerwowsza i mam takie uczucie jak bym była w dwóch osobach ta spokojna i zaras się denerwuje czy to objawy jakieś choroby chodz robiłam podstawowe badania i wszystko w porzątku

Witam
Być może Pani stan wynika z nadmiaru stresu, nie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.Proponowałabym wizytę u psychologa, który pomoże Pani znaleźć przyczyny Pani dolegliwości i zaproponuje najlepszy dla Pani sposób pomocy.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Witaj !
Z opisu wynika ,że nie ma poprawy po lekach, które bierzesz, nie napisałaś czy uczęszczasz na terapię, ale mam za mało danych , nawet nie wiem - jakie leki przyjmujesz. Jeśli chodzi o rozpoznanie - Czy to choroba? - to proszę zwrócić się do lekarza prowadzącego panią, może zmiana leków lub terapia pomogłaby pani?
Pozdrawiam