Leczenie trądziku Izotekiem od trzech miesięcy

Jestem w trakcie leczenia trądziku izotekiem od ok 3 miesięcy. Lekarz dermatolog przepisał mi na początku 20 mg 2x w tyg. Nie stosuje się do jego zaleceń obecnie przyjmuje dawke 60 mg waze 80 kg . Od 2010 r mam postawioną diagnozę "Dysmorfofobia". Ciągle widzę, że mam brzydki koloryt skóry ,że mam trądzik otoczenie temu zaprzecza. Zastanawiam się czy mam urojenia dotyczące wyglądu (tak tez twierdził psycholog) Kiedy mogę zobaczyć pierwsze efekty leczenia izotekiem? Czy on serio pomaga ?

Izotek leczy tylko skórę, a nie to, co Pan sądzi na temat jej wyglądu. Dlatego więcej nadziei jest w działaniach psychologa i psychiatry, niż dermatologa.
PS. Proszę samodzielnie nie zmieniać dawek, to nie kończy się dobrze.