Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie zaburzeń lękowych i derealizacji

Witam :) Mam 21 lat, lecze się na zaburzenia lękowe, i Derealizacje przyjmuje parogen 20mg, w poniedziałek musiałam wyjechać służbowo na 2 tygodnie, i zapomniałam zabrać z Sobą mojego towarzysza życiowego parogenu, nic mi się nie działo do dzisiaj, cała się trzęs e mam silne leki, chodzę jak pijana po ścianach tracę równowagę, i po ciele przechodzą mi prady, wydaje mi się że to właśnie z takiego odstawienia nagłego tego leku, chciałam zapytać czy mogę sobie jakoś pomóż w takim wypadku ? Pozdrawi
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Zaburzenia lękowe

Opisane objawy mogą być objawami lękowymi. Oprócz farmakoterapii zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii, która pozwoli Pani radzić sobie z lękiem bez leku.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy