Lek na androgenowe wypadanie włosów dla 22-latka

Witam ! Cierpię na androgenowe wypadanie włosów od roku i straciłem trochę włosów. Wyczytałem, że finasteryd w dawce 1mg blokuje I typ DTH w ok 15% [przy tej dawce]. Brałem go, ale mi nie pomógł, czy mogę użyć coś innego co jest farmakologicznie dobre? Pozdrawiam ! :)

Finasteryd w dawce 1 mg jest bardzo skuteczny w leczeniu łysienia androgenowego u mężczyzn, jedynie niewielki odsetek pacjentów nie reaguje na leczenie. Aby ocenić skuteczność terapii lek należy przyjmować stosunkowo długo kilka, kilkanaście miesięcy. Prawdopodobne jest, że przyjmował Pan lek zbyt krótko.