Lęk przed wizytą u dentysty

Witam. Boję się dentysty. U dentysty nie byłam jakieś 5 lat. Tak bardzo się boje. Czy w ciągu tego czasu coś się zmieniło? czy są inne metody leczenia? inne znieczulenia? bardzo chciałabym iść ale bardzo się boję..

W obecnych czasach wizyta u stomatologa nie powinna wiązać się ze strachem. Dostęp do znieczuleń i zmiana podejścia wielu stomatologów sprawia, że wizyty są właściwie bezbolesne. Mysle, że sama się Pani o tym przekona:)

Naprawdę nie ma powodu, aby obawiać się stomatologa, ponieważ wszystko, co dzieje się podczas wizyty jest dla Pani dobra, aby właśnie na przyszłość zaoszczędzić Pani zarówno bólu, jak i ponoszenia dużych kosztów finansowych. Dziedzina stomatologii rozwija się bardzo szybko, ciągle coś się zmienia, udoskonala. Mit o dentyście, który sprawia ból już dawno powinien trafić do lamusa, bo jest nieprawdziwy ☺ – jest wiele gabinetów stomatologicznych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt i przyjaznych dla pacjenta. Leczenie u stomatologa nie musi boleć i tak też będzie, jeśli wybierze Pani gabinet stosujący znieczulenie komputerowe Wand. Jest to znieczulenie łagodne, praktycznie bezbolesne, nie powodujące efektów ubocznych tzn. opuchlizny i odrętwienia twarzy u pacjenta. Wiele gabinetów stosuje również zabiegi z zastosowaniem podtlenku azotu (tzw. gaz rozweselający), który zaaplikowany przez specjalną maskę wyciszy Panią przed zabiegiem i uspokoi. Polecam te rozwiązania, a zaręczam, że zmieni Pani zdanie.

Pozdrawiamy,
stankowscy.com.pl/
facebook.com/badzbystry