Leki antydepresyjne przy masturbacji

Witam, mam 20 lat i masturbuje się raz na tydzień tak mniej wiecej i od kilku miesięcy biore leki antydepresyjne, przeciwlękowe , lecze sie na silne stany lękowe i zauważyłem ze od miesiaca może troche wiecej mam mniejszy wytrysk a kiedy ostatnio sie masturbowałem miałem wytrysk a kiedy dzisiaj to robiłem nie miałem go wcale już raz sie zdarzyło ze nie miałem wytrysku ale tylko raz i dzisiaj kolejny nie wiem czy to po lekach czy coś sie może stało w moim organizmie . Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Witam
Przyczyną brak wytrysku mogą być choroby gruczołu krokowego,
dróg wyprowadzających nasienie, przyjmowane leki
lub zaburzenia nerwicowe.
W leczeniu depresji i zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencji,
najlepsze efekty przynosi leczenie farmakologiczne
połączone z psychoterapią.
Pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza