Lęki i problemy z pamięcią a palenie marihuany

czesc mam na imie krzysiek pale juz 3 lata marihuane nie czuje sie tak jakos od niej uzalezniony ale chcem juz wogule nie palic bo mam jakies dziwne leki na przyklad boje sie wyjsc na miasto bo mam dyga ze wszyscy sie na mnie gapia i obdaduja tez na przyklad jak z kims rozmawiam to tez mam jakis dziwny lek trudno mi sie wogule z kims rozmawia trudno jest mi zlozyc zdanie a kiedys robilem to na spontanie dziury w mozgumamduzezapomnialemoprostychzeczach jak zuce ziolo tomoge bycnormalnyjak kiedys
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wskazana jest niezwłoczna konsultacja psychiatryczna.
Opisane objawy wskazują na uzależnienie i skutki uboczne stosowania marihuany.
Leczenie odwykowe może okazać się niezbędne.