Łupież tłusty a odpowiednia terapia

Witam. Mam 19 lat, od dwóch lat dreczy mnie powracajacy lupiez tlusty. Probuje go zwalcza roznymi szamponami : Vichy , pirolax, i innych. i nic.. Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Stosowała Pani właściwe metodu, jednak jest Pani w wieku, kiedy z powodu zmian hormonalnych, gruczoły łojowe mają tendencje do dużej aktywności i często nie możliwe jest uzyskanie oczekiwanego efektu mimo odpowiedniego leczenia. Sugeruję kontakt z dermatologiem, który może znaleźć skuteczne rozwiązanie.