Luźna kupka i gorączka u dwulatki

Dwulatka w nocy gorączkowała. Najwyższa temp. 39,5 Zbiłam ją zimnymi okładami na czoło oraz podałam czopek eferalgan. Rano miała 38,4 podała nurofen. Teraz nie ma gorączki. Jak pytam mówi że boli ją brzuszek, ale zachowuje się normalnie.Raz mówi że boli raz że nic nie boli. Zrobiła kupkę żadką

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może to infekcja wirusowa. Konieczne jest nawadnianie dziecka i wizyta u pediatry. Pozdrawiam