Mam 12,5 lat, 164 wzrostu i 56,5 kg. Co mam zrobić, żeby schudnąć, hmmm, do 45 kg? W 8 dni?

Witam,

potrzebuję pomocy, ponieważ chciałabym schudnąć kilka kilogramów. Konkretnie chodzi o osiągnięcie wagi około 45 kg. Czy da się to zrobić w 8 dni?

Czekam na porady, co jeść i jak ćwiczyć. To dla mnie ważne. Mam 12,5 roku, a ważę aż 56,5 kg.

Z góry dziękuję.

Witam!

Twoja masa ciała jest prawidłowa. Nie musisz się odchudzać. Utrata 11,5 kg w 8 dni jest niemożliwa, niezdrowa i szkodliwa. Jesteś w wieku, kiedy Twój organizm potrzebuje odpowiedniej ilości energii i składników odżywczych w postaci pożywienia. Jeśli nie będzie ich otrzymywał, Twój rozwój ulegnie zahamowaniu. Nie będziesz rosła, dojrzewała i prawidłowo się rozwijała. Dlatego radzę zacząć prawidłowo się odżywiać, jeść regularne i zdrowe posiłki oraz uprawiać sport.

Pozdrawiam.