Jak schudnąć minimum 10 kg w 7 dni?

Mam 18 lat, 176 cm wzrostu i ważę 64 kg. Muszę 15 kg schudnąć w ciągu 7 dni, ponieważ chcę być modelką i za tydzień mam casting, a maks. można ważyć 47 kg. Potrzebuję szybko pomocy.
18 LAT ponad rok temu

Witam,
po pierwsze utrata 15 kg w ciągu 7 dni jest niemożliwa i niezdrowa. Po drugie Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Jeśli chcesz mieć nadal prawidłową wagę powinnaś stosować się do zdrowych nawyków żywieniowych i unikać niezdrowych przekąsek (słodyczy, słodkich i gazowanych napoi, produktów typu fast-food, kebabów i tym podobne).
Powinnaś zapoznać się z zasadami prawidłowego żywienia, które znajdziesz w artykule http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki
Dzięki temu uda Ci się nieco schudnąć i nie doprowadzić do niedoborów pokarmowych ani innych negatywnych skutków nadmiernego i niemądrego odchudzania.
Pozdrawiam