Jak schudnąć 3 kg w 10 dni?

Witam mam 16 lat ,176 cm wzrostu i ważę 63 kg. Jestem płci męskiej. Potrzebuję schudnąć w ciągu 10 dni 3 kg, ponieważ mam zawody i muszę ważyć maks. 60 kg. Ćwiczę codziennie, tylko ciężko ograniczać mi jedzenie, ale w miarę możliwości staram się. Lubię dużo pojeść. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam :)

Witam!

Niestety, w ciągu 10 dni ciężko jest zrzucić 3 kg. Proponuję unikanie produktów zatrzymujących wodę w organizmie oraz produktów zawierających duże ilości tłuszczu i cukru.
- Unikaj produktów solonych (przyprawy typu vegeta, gotowe dania, konserwy, wędliny, krakersy, chipsy) i nie dosalaj na talerzu.
- Pij wodę niskosodową, niegazowaną (przynajmniej 2 l dziennie - zbyt mała ilość wody w organizmie powoduje jej zatrzymanie i obrzęki).
- Spożywaj produkty bogate w potas (warzywa i owoce).
- Unikaj produktów typu fast food, słodyczy, gazowanych napoi, słodkich soków, ciast i słodkich ciastek.

Prawdopodobnie odżywiając się racjonalnie i stosując się do tych zaleceń, uda Cię zrzucić te parę kilo. Pamiętaj jednak, że Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie warto poświęcać zdrowia i sił na zbyteczną utratę wagi.

Pozdrawiam.