Jak szybko schudnąć o 10 kg?

Jak szybko schudnąć o 10 kg Cześć. Mam na imię Alex i mam 11,5 lat.Ważę 63 kg i mam 155 cm wzrostu. Gdy patrzę na wagę jestem przerażony. Bardzo bym chciał zrzucić 10 kilo, ponieważ koledzy by się ze mnie nie wyśmiewali, a i też bym się czuł lepiej. Chciałbym wiedzieć co mam robić żeby szybko zrzucić te 10 kilo.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witaj,
Prawidłowa waga dla Twojego wzrostu to 50- 55 kg. W wieku 11,5 lat organizm się zmienia rośniesz i dlatego nie wolno stosować żadnych drastycznych i restrykcyjnych diet.
Na początku odchudzania powinieneś przeanalizować swój dotychczasowy sposób odżywiania i wyeliminować błędy - w tym pomoże Ci artykuł portal.abczdrowie.pl/najczestsze-bledy-zywieniowe a kolejny ułatwi rozpoczęcie zdrowego odchudzania - http://portal.abczdrowie.pl/zasady-zdrowego-odchudzania i http://portal.abczdrowie.pl/zasady-zdrowego-odzywiania. Pamiętaj aby Twoja dieta zawierała około 1500 kcal. Nie mniej bowiem może wstąpić efekt jojo. Spożywaj regularnie posiłki co 3-4 h, wówczas nie będziesz miała ochotę na słodyczę oraz podjadanie. Weliminuj z diety słodcze, żwność typu fast, pizzę, a także słodzone napoje i soki. Pij wodę mineralną z jodem oraz zieloną herbatę. Ważne są także ćwiczenia - modelują ciało, zapobiegają zwisom skóry no i oczywiście ułatwiają pozbycie się zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Ćwicz chociaż 1 godzinę co 2 dzień. Pozdrawiam, Aneta Kościołek