Mam dość tego życia...

MAM 34 LATA, JESTEM ROZWODNIKIEM. MOJA BYŁA ŻONA ZOSTAWIŁA MNIE Z DŁUGAMI. MOJA ŻONA NIGDY NIE PRACOWAŁA. PRACOWAŁEM, ZARABIAJĄC NA UTRZYMANIE ŻONY I 2 DZIECI. ROZWIODŁA SIĘ ZE MNĄ W NAJTRUDNIEJSZYCH CHWILACH (ZMARŁ MÓJ OJCIEC, POTEM MOJA BABUNIA - JAK MAMA - WYCHOWAŁA MNIE). JA MAJĄC 3 LATA, STRACIŁEM MAMĘ (POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO - SKOCZYŁA Z MOSTU GDAŃSKIEGO ), POTEM ZROBIŁ TO OJCIEC MOJEGO TATY (UTOPIŁ SIĘ NA 514 METRZE WISŁY). ZACZĄŁEM PIĆ. CHCĘ Z TEGO WYJŚĆ. ZNAJDŹCIE MI DOBREGO LEKARZA, BO SKOŃCZĘ ZE SOBĄ (NIE UMIEM SZANOWAĆ SWOJEGO ŻYCIA ). PROSZE O POMOC!

Witam serdecznie,

Z tej trudnej sytuacji na pewno jest konstruktywne wyjście. Skoro zdecydował się Pan na zadanie pytania na łamach naszego portalu, to daje Pan szansę sobie i osobom profesjonalnie zajmującym się pomocą w kryzysie psychicznym. Przełamanie swoich oporów i wątpliwości to pierwszy, bardzo ważny krok.

Jeśli mieszka Pan w Warszawie, ma Pan do dyspozycji wiele poradni zdrowia psychicznego oraz kilka oddziałów psychiatrycznych, gdzie może pan uzyskać bezpłatną pomoc. W przypadku nasilonych myśli i tendencji samobójczych może Pan zgłosić się do Izby Przyjęć najbliższego oddziału psychiatrycznego bez skierowania.

Z pozdrowieniami