Mam mały problem:(

Witam! Mam 14 lat ważę 48kg i mierze 163cm i chciałabym zmniejszyć objętość swoich ud, ponieważ moim zdaniem są trochę za duże. Czy może być to powodem jazdy na rowerze? Gdyż dużo i często jeżdżę na rowerze. Proszę, pomóżcie mi, w jaki sposób mogę zmniejszyć o kilka cm soje uda? Z góry dziękuje:D
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego uważasz, że Twoje uda są grube. Przy Twojej masie ciała, która jest idealna oraz aktywności fizycznej (jazda na rowerze) nie powinnaś mieć problemów z tkanką tłuszczową na udach. Jeśli Twoje uda nie są umięśnione polecam ćwiczenia wzmacniające te partię ciała. Przykładowe znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam.