Masturbacja a brak erekcji

Witam, ciesze się, ze moge zapytac tak doświadczonego lekarza. masturbowałem sie ok 2 razy dziennie, od 13 stycznia nie mam wgl ochoty nie podniecaja mnie nagości, typu obraz, pornografia wzwody mało co juz wystepuja , co sie dzieje ? prosze o pomoc, pozdrawiam

Witam, to trochę za mało informacji - lepiej pójść do seksuologa na - zapewne - jednorazową - konsultację. Póki co, proszę nie demonizować, przestać próbować podniecać się "na siłę" i co chwila sprawdzać, czy już ma Pan erekcję.Pewnie przesadził Pan trochę, przestymulował się" i te bodźce na trochę przestały działać. Dla pełnej rady ważne jest, jak się Pan odżywia, czy pan pali, jak z alkoholem, ew, narkotykami, przemęczenie, stes, i dziesiątki innych drobiazgów, o które zapyta seksuolog. W Krakowie ich nie brakuje, wiec namawiam
pozdrawiam serdecznie