Masturbacja raz w miesiącu

Witam proszę o pomoc. Chciałem się zapytać czy raz w miesiącu można się marturbować z wytryskiem ? Czy nie będzie problemu wspułżycia i szkodliwe dla zdrowia ?

Dzień dobry!

Masturbacja jest naturalnym i prawidłowym sposobem rozładowania napięcia seksualnego. Sama w sobie nie ma żadnych szkodliwych konsekwencji, także wtedy, kiedy jest o wiele częstsza i regularna.
Nigdy nie można jednak wykluczyć, że danej osoby nie będą dotyczyły w przyszłości żadne zaburzenia seksualne. Zależą one od wielu różnych czynników - nie tylko ew. wcześniejszej masturbacji.

Pozdrawiam!