Masywne zagęszczenia tkankowe o charakterze zmian włóknistych

mampytanie czy mój tata ma nowotwora?Oto wynik tomografii;w szczycie prawego płuca masywne zagęszczenia tkankowe o charakterze zmian włóknistych z retrakcją i poszerzeniami oskrzeli z pociągania.W pozostałym miąższu płuca pr.obszary niewielkich zwłóknień,drobnych guzków.W segmencie 9.pr.płuca guzek wielkości 7 mm.W obu nadnerczach hypodensyjne zmiany tkankowe wielkości 22mm w prawym i 30 mm w lewym,gruczolaki?Tata bardzo cierpi nie może siedzieć,ani leżeć na plecach gdyż cały czas go boli.

Sprawa jest BBB.Poważna!!! Wyglada na to , że jest zaawansowany proces nowotworowy! ALE NIE MA PEWNOŚCI!!! Proonuję być pod stałą opieką onkologów , którzy bedą dalej zajmować się pacjentem!!! zż