Mdłości, nadwrażliwość na zapachy a utrata wagi

Witam.Od jakiegoś roku mam mdłości,dość sporadyczne więc tylko byłam u lekarza 1 kontaktu i stwierdził,że to od nerwów.Teraz mam już przez cały tydzień,przez co nie mogę jeść i bardzo chudnę.Nie mam problemów z apetytem.Mdłości pojawiają się nagle,takie jakby gardłowe nie wiem jak to ująć i czasami mam nadwrażliwość na zapachy w efekcie czego naciąga mnie na odruch wymiotny. Już mam tego dość,co mi może być i na jakie badania mam iść ? Pomocy :(

Lek. Tomasz Budlewski

Czy istnieje możliwość ciąży? Jeżeli tak proszę wykonać test ciążowy. A jeżeli nie to proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.