Mdłości po zjedzeniu całej czekolady

Czy mdłości mogą być z powodu zjedzenia jednorazowo prawie całej czekolady?

Witam serdecznie,

Powodów kiedy mogą dokuczać mdłości jest bardzo wiele, jednak rzeczywiście zjedzenie zbyt dużej ilości słodyczy może się do tego również przyczynić. Zbyt duża dawka cukrów prostych, odczucie nadmiernej słodyczy po zjedzeniu tabliczki czekolady może pogorszyć nasze samopoczucie. Proszę ograniczyć spożycie słodyczy.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk