Melanoma Malignum w wyniku badania histopatologicznego

Wynik badania proszę szczerą odpowiedz ; Makr.Białawy,wypukły guzek Mikr.MELANOMA MALIGNUM TYPUS SUPERFICIAL SPREADING CLARKIII Głębokość naciekania 1,2 mm Aktywność mitotyczna 1mitoza/1mm Naciek limfocytarny u podstawy dość obfity. Średnica guza 7mm,marginesy boczne ok 5mm,margines u podstawy 13mm

Lek. Tomasz Budlewski

Czerniak złośliwy postać powierzchowna, dochodzi do warstwy siateczkowatej skóry ale bez jaj naciekania. Proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.