Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 6 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Meszek na ciele po hormonoterapii

Witam zaczełam brać tabletki anty. w wieku 19 lat przez pierwszy rok brałam syndii 35, następnie lekarz zmienił mi na cilest. Na poczatku wszystko bylo ok ale jakos po 3 latach stosowania zaczał pokazywać mi sie meszek na całym ciele a najbardziej na brzuchu i piersiach, jest on dość mocno widoczny bo owłosienie jest koloru mysiego.Czy przez tabletki pojawił mi sie meszek??? czy powinnam całkowicie przestac brac tabletki?? czy moze po odstawieniu bedzie jeszcze gorzej. prosze o poradę
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Hormony a zachowanie

Witam. Opisane objawy mogą być skutkiem działań niepożądanych tabletek. Sugeruję zamianę dotychczas stosowanego preparaty na inny - o odmiennym profilu działania.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy