Mięśniaki macicy, krwawienia, problemy z nietrzymaniem moczu

podczas badania wykryto u mnie mieśniak 2,5 cm.krwawienia sa nawe 13 dni obfite ,mam problem z trzymaniem moczu ,mam często wzdęcia i .Jestem po 3 miesięcznej kuracji progresteronem i pierwszy miesiąc na tabletkach antykoncepcyjnych.niemoge uprawiać sexsu z mężem bo nawet kiedy już mam koniec krwawienia to jest 5 dni-8dni to bardzo mnie boli i zaczynam krwawić a dzisiaj na podpasce zobaczylam cos na podobe fasoli twarde .co jest ze mną ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.